Varmısın...?
İsmail Özbay

İsmail Özbay

Hayat

Varmısın...?

04 Kasım 2016 - 13:13 - Güncelleme: 04 Kasım 2016 - 13:18

 

 

Hayatın tüm güzelliklerine yaklaştıkça uzaklaşıyor gibi hissetmeye başladım. Belki yaş itibariyle heves geçmesi belki de yüklediğim anlamların kaybolmasından. Bir bakıyorum bir an da her şeyim bazen de hiç bir şey. Hiç bir şey olmanın güzel yanı riskten uzak kafan rahat olmak.

 

Kafana göre ahkam kesmek.Ama o her şey olabilmek o kadar özel ki... Bedeninin dışına çıkmışçasına hayata yukarıdan bakıyorsun. Kendine, çevrene ve yoluna çıkan her şeyi bir kartal gibi süzülüp keşfediyorsun. Ruhun tüm bu karmayı öyle güzel sunuyor ki hayatına sanki gözlerinle konuşuyor, bakışınla anlam katıyorsun. Söylesene hangisi olmalıyım sence? İstedigim an herşeyi yaparım diyerek kendimi mi kandırayım yoksa gerçekten ruhumu mu katayım? 

 

Senin fikrin benim icin çok önemli. Sen de kendin için en iyi olanı istersin. Şimdiye kadar yapmaya çalıştıkların da bunun içindi. Seninle farklı hayatlar yaşasak da amacımız bir. Tek farkımız ruhumuzu katabilmek belki de. Tüm doğallığıyla ve tüm zenginliğiyle şu ruhumuzdaki zenginlikleri bir dökebilsek ortaya neler olacak neler. Bunun için durmadan yollar aramak zorundayız. 

Ancak o zaman kendimizi kandırmayı bırakıp güvenmenin ve inanmanın doruğunda bulabiliriz. Ben İkimize ve bu yolda birleşeceğimize inanıyorum. Peki ya sen ???

 

Bu yazı 932 defa okunmuştur .

Son Yazılar